Рецепти
Реклама

Провідні тренери з фітнесу та бодібілдингу підтверджують, що існує два найбільш необхідних компонента в спортивному харчуванні для правильного та повноцінного росту м'язів.

 

Перше - це якісний креатин для збільшення сил.

 

Друге - білок для зростання м'язової маси.

 

Але серед сотень красивих пляшок і банок, які представляються на ваш вибір, вам необхідно знати, які з них працюють, а які ні. Часто ціна на них так само коливається в досить широкому діапазоні. Але далеко не завжди найдорожче саме хороше, і далеко не завжди варто економити на дешевих добавках.

 

Що б знайти оптимальний баланс між ціною і якістю, і підібрати для себе найбільш вигідний варіант, необхідно розуміти, що таке КРЕАТИН і та  й навіщо він потрібен вашому організму.

 

Якщо ви новачок і хочете якнайшвидше отримати видимий ефект від тренувань, то вам необхідно включити в свій раціон креатин.

 

Креатин це природна речовина, що міститься в основному в м'язах всіх хребетних, і бере участь в енергетичному обміні м'язових і нервових клітин.

 

Креатин бере участь у виробництві аденозинтрифосфату (АТФ нуклеотид - грає винятково важливу роль в обміні енергії і речовин в організмах; в першу чергу підключення відомо як універсальне джерело енергії для всіх біохімічних процесів, що протікають в живих системах). М'язові клітки вимагають великої кількості енергії під час стиснення, і можуть використовувати всі наявні запаси аденозинтрифосфату під час інтенсивних тренувань. Що б компенсувати вироблені запаси АТФ, клітини використовують креатин який «жертвує» високою енергією фосфатних сполук і утворює АТФ компенсуючи енергетичні втрати клітин.

 

Вчені довели що приймаючи креатин, організм може збільшити свої сили для підняття більшої ваги (що є ключем до створення великих м'язів).

 

Дослідження також показують, що креатин знижує втому, що дозволяє збільшити кількість повторень вправи.

 

Креатин - ключ до поліпшення спортивних результатів, незалежно від обраного виду спорту, і повинен займати почесне місце в спортивному харчуванні спортсмена.

 

Креатин в природі зустрічається у багатьох продуктах, зокрема у м'ясі і в рибі.

 

У середньому людина використовує близько 2 грамів креатину в день, тільки для підтримання нормального метаболізму. Це більш ніж у два рази більше ніж міститься в раціоні середньої людини. Організм також виробляє обмежену кількість креатину для мінімальних потреб. Однак при інтенсивних тренуваннях тієї кількості креатину, що людина одержує від продуктів харчування, і внутрішнього виробництва не вистачає, що б заповнити енергетичні витрати. Саме тому добавки якы містять креатин мають настільки важливе значення для оптимального м'язового зростання і продуктивності.

 

Однак фосфат креатину відмінний препарат для внутрішньовенного використання виявився малоефективним при прийомі його з їжею (потрапляючи в кисле середовище шлунку, перетворюється на креатинін, і виводиться з організму).

 

Справжньою революцією стало створення моногідрату креатину, який спеціально створений для подолання кислотного середовища шлунка і повного впровадження в організм у кишечнику.

Існуе кілька схем пприьому креатину. Вибір кожної з них залежить від кінцевих цілей і завдань. Однак в цілому, для кращого засвоєння препарату бажано супроводжувати прийом вуглеводами з більш високі глікемічним індексом (мед розчинений у воді, цукор розчинений у воді), що сприяють виробленню інсуліну. 

У природних натуральних соках половина вуглеводів це фруктоза. Фруктоза (природний цукор що міститься у фруктах)-є не ефективною для транспортування креатину до м'язових клітин з двох причин: 

- Глюкоза в 5 разів більше викликає сплеск інсуліну ніж фруктоза 

- Фруктоза легко перетворюється на жири. 


Тому краще за все креатин вживати з цукровим чи медовим сиропом, а не соком.

Автор: | 12.12.2012
Переглядів: 697

Коментарі -
0

Имя *:
Email:
Код *: