Рецепти
Реклама

Якщо деякі скажуть, що в такій ситуації підійде протеїн , то він теж помиляється. Процес переварювання протеїну проходить протягом одного-двох годин, а такого часу в нас немає. Та й перед початком тренування протеїн вживати не варто, тому що на ситий і повний шлунка ви не зможете працювати з повною віддачею.

Спортивне харчування й амінокислоти - річ нероздільна. Однак існує багато різновидів амінокислот, представлених на ринку, і цілком очевидно, що у вас, дорогі читачі, буде невелике здивування, що ж вибрати?! 

Одним з найбільш популярних є амінокилоти ВСАА - тому що саме вони впливають на ріст мязів, так як блокують виработку кортізола і підвищують анаболічний фон організму.Амінокислоти ВСАА грають дуже важливу роль у побудові міцних мязів.

Також амінокислоти можуть бути представлені повним амінокислотним комплексом. Повнийамінокислотний комплекс має вигляд звичайних таблеток. Застосовувати його коштує після серйозних тренувань для побудови м'язових білкових молекул (від однієї до п'яти таблеток). Вибір комплексу залежить від вашої особистої переносимости продукту, а також ефективності речовини. Дешевше поекспериментувати із прийманням, гірше від цього не буде.

Крім комплексів, можуть застосовуватися окремі амінокислоти. Наприклад,  для посиленого викиду гормонів росту застосовують Аргінін і Орнитин. Крім зазначеного властивості вони ще й прискорюють жирообменні процеси.

Однієї із кращих форм випуску амінокислоти є рідка форма, однак, і сама дорога, але й більшефективна. Рідкі амінокислоти несуть за собою як ряд переваг, так і ряд недоліків. Переваги наступні: висока засвоюваність, можливість розфасовки в упакування одноразовогоприймання, типу капсул, ампул або пакетиків.

Недоліки: нестабільні при зберіганні (якщо рідкі амінокислоти робили неналежним чином, а також зберігали не так, як ведеться, то вони втрачають усі свої властивості, і навіть можуть приносити більше шкоди, чому користі), мають маленький строк зберігання, висока ціна.

Приймання амінокислот залежить від інтенсивності тренування. Рекомендовані дози - це 1 - 2 дози, зазначені виробниками, за 30 - 60 хвилин до самого тренування, 1 - 2 дози - після тренування, а також 1 доза перед сном. Але не більш 5 доз за добу. При  більших дозах (більш10 грам у день), можливі побічні ефекти амінокислот, а саме - порушення шлунково-кишкового тракту.

Автор: | 12.12.2012
Переглядів: 320

Коментарі -
0

Имя *:
Email:
Код *: