Блог
Реклама

Картофель — идеальное растение для астронавтов

У нашій країні картоплю - дуже популярна і повсюдно поширена їжа. Всем известно о том, что але є думка, що картопля сильно програє порівняно із зеленню: він містить крохмаль, досить м'який і небагатий антиоксидантами. Всем известно о том, что однак НАСА заявляє, що, в конце концов, картофельможет стати одним з найважливіших продуктів під час космічних подорожей.

Згідно їх тестам, картопля - ідеальне рослина для астронавтів, його можна взяти з собою в дальні перельоти на зразок польоту на Марс. Необходимо подчеркнуть то, что картоплю можна вирощувати прямо на борту, как заведено, космічного корабля і використовувати одночасно і для їжі, і для перетворення, как мы выражаемся, вуглекислого газу в кисень.

Цікавий факт: для забезпечення їжею 1-го астронавта необхідно те ??ж кількість рослин, що і для виділення достатнього для однієї людини о'єму повітря.


Автор: | 31.03.2013
Просмотров: 154
Реклама

Комментарии -
1

  • Имя: Анатолий
  • Модерация: Спам
  • Добавлено: 16.04.2013
1
В мой ежедневный рацион входит картофель. Готовлю его на пару и со шкуркой. Говорят, что шкурка имеет очень много полезных веществ и помогает более легче переварить сам картофель.
Имя *:
Email:
Код *:
1
счетчик счетчик
счетчик счетчик